Науково-практична конференція «Регіональна реперфузійна мережа – національний стандарт лікування Гострих Коронарних Синдромів»

Напередодні в місті Суми, в конференц-залі готелю Шафран, пройшла науково-практична конференція «Регіональна реперфузійна мережа – національний стандарт лікування Гострих Коронарних Синдромів», у який взяли участь лікарі кардіологи, анестезіологи, терапевти, лікарі загальної практики сімейної медицини, екстреної медичної допомоги та інші фахівці міста Суми та Сумської області.

Після реєстрації учасників конференцію відкрив головний лікар Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумський обласний клінічний кардіологічний диспансер», к.мед.н. Марцовенко Ігор Михайлович з темою «Інфаркт міокарда. Стан реалізації програми розвитку реперфузійної, кардіохірургічної та реабілітаційної допомоги на 2018-2022 роки».

З доповідями виступили фахівці лікувальних закладів обласного центру: Марченко Є.Є. – завідуючий Обласним центром рентгенендоваскулярної хірургії з функцією реперфузійних втручань Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Сумська обласна клінічна лікарня», який розповів про розвиток інтервенційної кардіології в лікування гострого інфаркту міокарда в Сумській області; Лозова Т.А. з темою про розвиток інтервенційної кардіології в лікування гострого інфаркту міокарда в м. Суми.

На конференції також виступили завідувач відділенням інтервенційної кардіології ДУ «ІЗНХ ім.В.Т.Зайцева НАМН України» к.мед.н. – Полівенок І.В. з доповіддю про «Зміни в структурі реперфузійної терапії пацієнтів з ГКС у м.Харкові. Внутрішньосудинні технології в інтервенційних втручаннях»; завідувач кардіологічним відділенням КМНП Харківської обласної ради «Обласна клінічна лікарня», доцент кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО, к.мед.н. Кузнєцов І.В. з темою «Роль відділення екстреної кардіології в розвитку системи перкутанної реперфузійної терапії на прикладі клініки з великим об′ємом пацієнтів»; Ткач Л.І. – завідувач консультаційним телеметричним центром КУ «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» Полтавської обласної ради з темою «Догоспітальний етап лікування STEMI пацієнтів. Роль ранньої доставки пацієнтів на досвіді Полтавської області» та Коваль О.А. – професор кафедри внутрішньої медицини №3 Дніпропетровської державної медичної академії, д.мед.н. з доповіддю «Рекомендації Європейського товариства кардіологів 2019: нові можливості, обмеження та питання».

Після кожної доповіді аудиторія активно ставила питання, па приймала участь в обговоренні тем.