ЗНОВУ КРАЩІ!!!

За результатами Національного бізнес -рейтингу

КНП СОР “Сумський обласний клінічний кардіологічний диспансер” визнано “ЛІДЕРОМ РОКУ 2021”

Успішність та стабільність медичного закладу підтвердив Національний бізнес-рейтинг в Україні. КНП СОР “СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР” за раціональний розподіл ресурсів підприємства, впевнені ринкові позиції, досягнення значних результатів діяльності та вагомий внесок в економіку України відзначено престижною нагородою “ЛІДЕР РОКУ 2021”.

За видатні професійні досягнення, високий діловий авторитет, вагомий особистий внесок у розвиток галузі Орденом “Гордість галузі” нагороджено директора, Заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук МАРЦОВЕНКА ІГОРЯ МИХАЙЛОВИЧА.

Медаллю “За видатні заслуги в професійній сфері” відзначено медичного директора БОГДАН НАТАЛІЮ ІВАНІВНУ.

Сертифікатом “Спеціаліст року” – лікаря-кардіолога БЄЛОЛЮБЦЕВУ СВІТЛАНУ АРСЕНІВНУ.

КНП СОР “Сумський обласний клінічний диспансер” – єдиний спеціалізований заклад в Сумській області, який успішно надає високоспеціалізовану медичну допомогу хворим на серцево-судинні захворювання вже багато років. В закладі працюють висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти, лікарі, яким люди довіряють своє життя і здоров’я, а ми, в свою чергу, намагаємось створити більш комфортні умови перебування пацієнтам та надати більш якісну медичну допомогу.